Projekt domu CANDY +420 607 024 314

Chcete upravit tento projekt << PŘEDCHOZÍ PROJEKT >>  DALŠÍ PROJEKT >>    CANDY

odkaz na autora projektu

prostorově optimální
obytné místnosti 3
užitná plocha 80 m2
zastavěná plocha 100 m2
obstavěný prostor 617 m3
výška hřebene střechy 3,5 m
sklon střechy 23 °
Cena s DPH
stavby na klíč  1 950 000,- Kč
projektu 27 990,- Kč
OBJEDNAT PROJEKT

POPIS PROJEKTU

Projekt rodinného domu FRESH představuje finančně nenáročný - malý dům jednoduché konstrukce. Přestože se vyznačuje malým venkovním rozměrem, poskytuje prostorný interiér. Na domu nenajdete téměř žádné „hluché" místo, které byste museli platit jak při výstavbě, tak při provozu. Částečně zapuštěná terasa slouží k ochraně zahradního nábytku, kol,kočárku nebo jiných předmětů před deštěm nebo jiným nečasem. Pochozí půda slouží jako úložiště lehčích věcí. Jednoduchým přesunutím oken na přilehlé stěny je dům použitelný i na velmi úzké pozemky.

Pro více informací klikněte na  INFO
PŮDORYS DOMU ZRCADLOVÝ OBRAZ DOMU

POLOŽKOVÝ ROZPOČET
Zde Vám předkládáme položkový rozpočet, který je jako nedílná součást Smlouvy o   dílo a tvoří

samostatnou přílohu. V tomto rozpočtu je možné po dohodě měnit jakékoliv materiály avšak je důležité tyto změny provést před začátkem stavby. Co může vyhovovat jednomu zákazníkovi nemusí vyhovovat druhému. Sestavíte si tak dům z materiálů, které Vám budou vyhovovat a tak si v podstatě ušijete dům na míru dle Vašich představ.
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________